BACC63BP22D19SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BP22D19SN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BP22D19SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 522 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
  • Pranešimas
BACC63BP22D19SN specifikacijos
Dalies numeris BACC63BP22D19SN Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 522 pcs Duomenų lapas BACC63BP22D19SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-19 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BP22D19SN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut, Self Locking
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 1.106" (28.09mm) Backshell medžiaga, dengimas -