BACC63BP22C32P7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BP22C32P7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.BACC63BP22C32P7.pdf2.BACC63BP22C32P7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 708 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
  • Pranešimas
BACC63BP22C32P7 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BP22C32P7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 708 pcs Duomenų lapas 1.BACC63BP22C32P7.pdf2.BACC63BP22C32P7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BP22C32P7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed
funkcijos Coupling Nut, Self Locking Tvirtinimo tipas Threaded
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva - Kabelių atidarymas 1.106" (28.09mm)