BACC45FT24-57S7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FT24-57S7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 57POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC45FT24-57S7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 595 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
  • Pranešimas
BACC45FT24-57S7 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FT24-57S7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 57POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 595 pcs Duomenų lapas BACC45FT24-57S7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-57 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FT24-57S7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 57 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 1.282" (32.56mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC45FT24-57S7H
BACC45FT24-57S7H
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 57POS INLINE