BACC45FT22C55P6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FT22C55P6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC45FT22C55P6.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BACC45FT22C55P6 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FT22C55P6 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1232 pcs Duomenų lapas BACC45FT22C55P6.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FT22C55P6
Orientacija 6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Cable Clamp, Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.152" (29.26mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC45FT22C55P
BACC45FT22C55P
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP