BACC45FT22-32P8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FT22-32P8
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC45FT22-32P8.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC45FT22-32P8 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FT22-32P8 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1036 pcs Duomenų lapas BACC45FT22-32P8.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FT22-32P8
Orientacija 8 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.152" (29.26mm) Backshell medžiaga, dengimas -