BACC45FT22-32P
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FT22-32P
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC45FT22-32P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 883 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC45FT22-32P specifikacijos
Dalies numeris BACC45FT22-32P Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 883 pcs Duomenų lapas BACC45FT22-32P.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FT22-32P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.152" (29.26mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC45FT22-19SH
BACC45FT22-19SH
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Sandelyje: 2188 pcs
parsisiųsti: BACC45FT22-19SH.pdf
RFQ
BACC45FT22-19S8H
BACC45FT22-19S8H
Gamintojai: Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG FMALE 19POS STR
Sandelyje: 2645 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BACC45FT22-32P7
BACC45FT22-32P7
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 913 pcs
parsisiųsti: BACC45FT22-32P7.pdf
BACC45FT22-32P7H
BACC45FT22-32P7H
apibūdinimas: CONN PLG HSG MALE 32POS INLINE
parsisiųsti: BACC45FT22-32P7H.pdf
BACC45FT22-32P10H
BACC45FT22-32P10H
parsisiųsti: BACC45FT22-32P10H.pdf
BACC45FT22-19S7
BACC45FT22-19S7
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 999 pcs
parsisiųsti: BACC45FT22-19S7.pdf
BACC45FT22-32P6
BACC45FT22-32P6
Sandelyje: 882 pcs
parsisiųsti: BACC45FT22-32P6.pdf
BACC45FT22-32P10
BACC45FT22-32P10