BACC45FT22-12S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FT22-12S
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC45FT22-12S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 966 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 966 pcs
  • Pranešimas
BACC45FT22-12S specifikacijos
Dalies numeris BACC45FT22-12S Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 966 pcs Duomenų lapas BACC45FT22-12S.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-12 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FT22-12S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 12 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 1.152" (29.26mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC45FT22-12S6
BACC45FT22-12S6
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 928 pcs
parsisiųsti: BACC45FT22-12S6.pdf
RFQ
BACC45FT22-12S10
BACC45FT22-12S10
Gamintojai: Bel
Sandelyje: 815 pcs
parsisiųsti: BACC45FT22-12S10.pdf
RFQ
BACC45FT22-12S10H
BACC45FT22-12S10H
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Sandelyje: 1335 pcs
parsisiųsti: BACC45FT22-12S10H.pdf
BACC45FT22-12S7
BACC45FT22-12S7
Sandelyje: 969 pcs
parsisiųsti: BACC45FT22-12S7.pdf
BACC45FT22-12P7H
BACC45FT22-12P7H
apibūdinimas: CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE
Sandelyje: 1602 pcs
parsisiųsti: BACC45FT22-12P7H.pdf
BACC45FT22-12PH
BACC45FT22-12PH
Gamintojai: Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR
parsisiųsti:
BACC45FT22-12S7H
BACC45FT22-12S7H
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG FMALE 12POS STR