BACC45FT18C31P8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FT18C31P8
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.BACC45FT18C31P8.pdf2.BACC45FT18C31P8.pdf
  • Pranešimas
BACC45FT18C31P8 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FT18C31P8 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1366 pcs Duomenų lapas 1.BACC45FT18C31P8.pdf2.BACC45FT18C31P8.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-31 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FT18C31P8
Orientacija 8 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 31 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed
funkcijos Cable Clamp, Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva - Kabelių atidarymas 0.902" (22.91mm)