BACC45FT12-12P9
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FT12-12P9
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BACC45FT12-12P9 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FT12-12P9 Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2768 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Sealed
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Anodized
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CBACC45FT12-12P9
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas BACC45FT12-12P9 Didelis skersmuo tiekiamas 12-12
funkcijos - Išplėstas aprašymas 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Kontaktinė medžiaga 9
Susisiekite su Finish Thickness Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC45FT12-12S
BACC45FT12-12S
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2200 pcs
parsisiųsti: BACC45FT12-12S.pdf
RFQ
BACC45FT12-12P9H
BACC45FT12-12P9H
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE