BACC45FS22-12S6
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FS22-12S6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC45FS22-12S6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 897 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 897 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
BACC45FS22-12S6 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FS22-12S6 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 897 pcs Duomenų lapas BACC45FS22-12S6.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-12 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FS22-12S6
Orientacija 6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 12 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 1.152" (29.26mm) Backshell medžiaga, dengimas -