BACC45FS18-31S6H
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FS18-31S6H
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Duomenų lapai: 1.BACC45FS18-31S6H.pdf2.BACC45FS18-31S6H.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BACC45FS18-31S6H specifikacijos
Dalies numeris BACC45FS18-31S6H Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2845 pcs Duomenų lapas 1.BACC45FS18-31S6H.pdf2.BACC45FS18-31S6H.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 18-31
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CBACC45FS18-31S6H Orientacija 6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 31 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Epoxy, Glass Filled Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Sujungimo veržlės skersmuo 1.375" (34.93mm) Susisiekimo tipas Crimp