BACC45FS18-11S9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FS18-11S9
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC45FS18-11S9.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 364 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 364 pcs
  • Pranešimas
BACC45FS18-11S9 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FS18-11S9 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 364 pcs Duomenų lapas BACC45FS18-11S9.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-11 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FS18-11S9
Orientacija 9 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 11 (1 + 10 Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 0.902" (22.91mm) Backshell medžiaga, dengimas -