BACC45FN22C55P9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FN22C55P9
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC45FN22C55P9.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BACC45FN22C55P9 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FN22C55P9 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1205 pcs Duomenų lapas BACC45FN22C55P9.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FN22C55P9
Orientacija 9 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Cable Clamp
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC45FN22A55S9
BACC45FN22A55S9
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: 26500 55C 55#20 S BY RECP WC
Sandelyje: 866 pcs
parsisiųsti: BACC45FN22A55S9.pdf
RFQ
BACC45FN24-43P
BACC45FN24-43P
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 740 pcs
parsisiųsti: BACC45FN24-43P.pdf
RFQ
BACC45FN22C55P
BACC45FN22C55P
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP