BACC45FN20-41P10H
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FN20-41P10H
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG MALE 41POS PNL MT
Duomenų lapai: BACC45FN20-41P10H.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
BACC45FN20-41P10H specifikacijos
Dalies numeris BACC45FN20-41P10H Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT HSG MALE 41POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2939 pcs Duomenų lapas BACC45FN20-41P10H.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-41
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CBACC45FN20-41P10H Orientacija 10
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Black funkcijos -
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo -
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20 Power
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC45FN20-41P6H
BACC45FN20-41P6H
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT HSG MALE 41POS PNL MT
Sandelyje: 3354 pcs
parsisiųsti: BACC45FN20-41P6H.pdf
RFQ
BACC45FN20-39S9
BACC45FN20-39S9
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1034 pcs
parsisiųsti: BACC45FN20-39S9.pdf
RFQ
BACC45FN20-41P
BACC45FN20-41P
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP