ABC60-1048G
BelBel
ABC60-1048G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ABC60-1048G
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 60W
Duomenų lapai: ABC60-1048G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
32 pcs
  • Pranešimas
ABC60-1048G specifikacijos
Dalies numeris ABC60-1048G Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2857 pcs Duomenų lapas ABC60-1048G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 4.242kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serija ABC60 Galia (vatais) 60W
Kiti vardai 179-2616 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.35A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.35A Patvirtinimai CE