ABC450-1T24G
BelBel
ABC450-1T24G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ABC450-1T24G
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 295/450W
Duomenų lapai: ABC450-1T24G.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 476 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 476 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
ABC450-1T24G specifikacijos
Dalies numeris ABC450-1T24G Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 295/450W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 476 pcs Duomenų lapas ABC450-1T24G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 4.242kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.50" L x 4.00" W x 1.61" H (165.1mm x 101.6mm x 41.0mm)
Serija ABC450 Galia (vatais) 295W (450W Forced Air)
Kiti vardai 179-2721
ABC450-1T24G-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 12.3A 90 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.3A