A41-130-28L
BelBel
A41-130-28L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A41-130-28L
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 130VA CHAS MOUNT
Duomenų lapai: A41-130-28L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
A41-130-28L specifikacijos
Dalies numeris A41-130-28L Gamintojas Bel
Galimas kiekis 2811 pcs Duomenų lapas A41-130-28L.pdf
Svoris 4.1 lbs (1.9kg) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 14V, Series 28V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 4000Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 71.40mm L x 76.20mm W Serija All-4-One™
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 130 VA Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 85.70mm
Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 9.2A, Series 4.6A Centras palieskite No