48IMR6-12-2
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 48IMR6-12-2
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 6W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
48IMR6-12-2 specifikacijos
Dalies numeris 48IMR6-12-2 Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 6W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4341 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 500V
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 72V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 2.00" W x 0.48" H (50.8mm x 50.8mm x 12.2mm)
Serija IMR Galia (vatais) 6W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OCP, SCP
Efektyvumas 82% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 36V - 72V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Programos ITE (Commercial)