48IMR40-050512-2
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 48IMR40-050512-2
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-5V 12V 40W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
48IMR40-050512-2 specifikacijos
Dalies numeris 48IMR40-050512-2 Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-5V 12V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5208 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas 12V Įtampa - 2 išėjimas -5V
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 72V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 3.94" L x 2.75" W x 0.90" H (100.0mm x 70.0mm x 23.0mm)
Serija IMR40 Galia (vatais) 40W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 7-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OCP, SCP
Efektyvumas 82% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V -5V 12V 12A, 500mA, 500mA 36V - 72V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 12A, 500mA, 500mA Programos ITE (Commercial)