415-0081-MM100
BelBel
415-0081-MM100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 415-0081-MM100
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CBL ASSY SMA PLUG .086 3.937"
Duomenų lapai: 415-0081-MM100.pdf
  • Pranešimas
415-0081-MM100 specifikacijos
Dalies numeris 415-0081-MM100 Gamintojas Bel
apibūdinimas CBL ASSY SMA PLUG .086 3.937" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4463 pcs Duomenų lapas 415-0081-MM100.pdf
Stilius SMA to SMA Serija -
Kiti vardai J10371 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Ilgis 3.937" (100.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 50 Ohms Lytis Male to Male
Dažnumas - maks 18GHz funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male Hand Formable .086 3.937" (100.00mm) Spalva Gray
Kabelio tipas Hand Formable .086 2-as jungtis SMA Male Plug
1 jungtis SMA Male Plug
Susiję produktai
415-0081-MM500
415-0081-MM500
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG .086 19.69"
Sandelyje: 2931 pcs
parsisiųsti: 415-0081-MM500.pdf
RFQ
415-0081-MM250
415-0081-MM250
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG .086 9.843"
Sandelyje: 3858 pcs
parsisiųsti: 415-0081-MM250.pdf
RFQ
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .086 7"