415-0031-MM500
BelBel
415-0031-MM500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 415-0031-MM500
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CBL ASSY SMA RG316 19.69"
Duomenų lapai: 415-0031-MM500.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
415-0031-MM500 specifikacijos
Dalies numeris 415-0031-MM500 Gamintojas Bel
apibūdinimas CBL ASSY SMA RG316 19.69" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14044 pcs Duomenų lapas 415-0031-MM500.pdf
Stilius SMA to SMA Serija -
Kiti vardai J10300 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Ilgis 19.69" (500.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 50 Ohms Lytis Female to Male
Dažnumas - maks 12.4GHz funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Female to Male RG-316 19.69" (500.00mm) Spalva Gray
Kabelio tipas RG-316 2-as jungtis SMA Male Plug
1 jungtis SMA Female Jack
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG RG316 36"
Sandelyje: 6351 pcs
parsisiųsti: 415-0032-036.pdf
RFQ
415-0031-M1.5
415-0031-M1.5
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY SMA RG316 4.9'
Sandelyje: 9383 pcs
parsisiųsti: 415-0031-M1.5.pdf
RFQ
415-0031-MM750
415-0031-MM750
apibūdinimas: CBL ASSY SMA RG316 29.53"
parsisiųsti: 415-0031-MM750.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG RG316 12"
parsisiųsti: 415-0032-012.pdf
415-0031-M1.0
415-0031-M1.0
parsisiųsti: 415-0031-M1.0.pdf
415-0031-MM250
415-0031-MM250
apibūdinimas: CBL ASSY SMA RG316 9.843"
parsisiųsti: 415-0031-MM250.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG RG316 18"
apibūdinimas: CBL ASSY SMA JACK-PLUG RG316 36"
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG RG316 6"
415-0031-MM150
415-0031-MM150
apibūdinimas: CBL ASSY SMA RG316 5.906"
parsisiųsti: 415-0031-MM150.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG RG316 24"
apibūdinimas: CBL ASSY SMA JACK-PLUG RG316 4'
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus