415-0025-MM500
BelBel
415-0025-MM500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 415-0025-MM500
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CBL ASSY SMA PLUG RG178 19.69"
Duomenų lapai: 415-0025-MM500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
415-0025-MM500 specifikacijos
Dalies numeris 415-0025-MM500 Gamintojas Bel
apibūdinimas CBL ASSY SMA PLUG RG178 19.69" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9045 pcs Duomenų lapas 415-0025-MM500.pdf
Stilius SMA to SMA Serija -
Kiti vardai J10268 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Ilgis 19.69" (500.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 50 Ohms Lytis Male to Male
Dažnumas - maks 12.4GHz funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-178 19.69" (500.00mm) Spalva Gray
Kabelio tipas RG-178 2-as jungtis SMA Male Plug
1 jungtis SMA Male Plug
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG RG178 18"
Sandelyje: 4055 pcs
parsisiųsti: 415-0026-018.pdf
RFQ
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG RG178 4'
Sandelyje: 6481 pcs
parsisiųsti: 415-0025-048.pdf
RFQ
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG RG178 12"
415-0025-MM750
415-0025-MM750
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG RG178 29.53"
parsisiųsti: 415-0025-MM750.pdf
415-0025-M1.5
415-0025-M1.5
parsisiųsti: 415-0025-M1.5.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY SMA PLUG RG178 24"