415-0019-MM150
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 415-0019-MM150
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CBL ASSY MCX PLUG RG316 5.906"
Duomenų lapai: 415-0019-MM150.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
415-0019-MM150 specifikacijos
Dalies numeris 415-0019-MM150 Gamintojas Bel
apibūdinimas CBL ASSY MCX PLUG RG316 5.906" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12653 pcs Duomenų lapas 415-0019-MM150.pdf
Stilius MCX to MCX Serija -
Kiti vardai J10262 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Ilgis 5.906" (150.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 50 Ohms Lytis Male to Male
Dažnumas - maks 6GHz funkcijos Shield - EMI
Išsamus aprašymas Cable Assembly Coaxial MCX to MCX Male to Male RG-316 5.906" (150.00mm) Spalva White
Kabelio tipas RG-316 2-as jungtis MCX Male Plug, Right Angle
1 jungtis MCX Male Plug, Right Angle
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 24"
Sandelyje: 8026 pcs
parsisiųsti: 415-0019-024.pdf
RFQ
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 36"
Sandelyje: 8421 pcs
parsisiųsti: 415-0019-036.pdf
RFQ
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 DS 12"
415-0019-MM250
415-0019-MM250
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 9.843"
parsisiųsti: 415-0019-MM250.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 DS 24"
415-0019-MM750
415-0019-MM750
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 29.53"
parsisiųsti: 415-0019-MM750.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 12"
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 DS 6"
415-0019-M1.0
415-0019-M1.0
parsisiųsti: 415-0019-M1.0.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 18"
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 30"
apibūdinimas: CBL ASSY MCX PLUG RG316 DS 18"
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus