415-0004-MM250
BelBel
415-0004-MM250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 415-0004-MM250
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CBL ASSY SMB PLUG RG316 9.843"
Duomenų lapai: 415-0004-MM250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
415-0004-MM250 specifikacijos
Dalies numeris 415-0004-MM250 Gamintojas Bel
apibūdinimas CBL ASSY SMB PLUG RG316 9.843" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10037 pcs Duomenų lapas 415-0004-MM250.pdf
Stilius SMB to SMB Serija -
Kiti vardai J10248 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Ilgis 9.843" (250.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 50 Ohms Lytis Female to Female
Dažnumas - maks 4GHz funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas Cable Assembly Coaxial SMB to SMB Female to Female RG-316 9.843" (250.00mm) Spalva White
Kabelio tipas RG-316 2-as jungtis SMB Plug Female Socket, Right Angle
1 jungtis SMB Plug Female Socket, Right Angle
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 DS 6"
Sandelyje: 4141 pcs
parsisiųsti: 415-0006-006.pdf
RFQ
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 DS 18"
Sandelyje: 5379 pcs
parsisiųsti: 415-0006-018.pdf
RFQ
415-0004-MM150
415-0004-MM150
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 5.906"
parsisiųsti: 415-0004-MM150.pdf
415-0004-MM750
415-0004-MM750
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 29.53"
parsisiųsti: 415-0004-MM750.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 24"
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 DS 12"
415-0004-M1.0
415-0004-M1.0
parsisiųsti: 415-0004-M1.0.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 36"
415-0004-MM500
415-0004-MM500
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 19.69"
parsisiųsti: 415-0004-MM500.pdf
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 30"
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 DS 24"
apibūdinimas: CBL ASSY SMB PLUG RG316 18"
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus