40IMX15-03-8RG
BelBel
40IMX15-03-8RG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 40IMX15-03-8RG
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Duomenų lapai: 40IMX15-03-8RG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 900 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
40IMX15-03-8RG specifikacijos
Dalies numeris 40IMX15-03-8RG Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 900 pcs Duomenų lapas 40IMX15-03-8RG.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 2.1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 16.8V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module, Conformal Coated Tiekėjo prietaisų paketas -
Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.60" W x 0.41" H (50.8mm x 40.6mm x 10.5mm) Serija Melcher IMX15
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 17-DIP Module, 11 Leads Kiti vardai 179-2676
40IMX15-03-8RG-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 16.8V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.5A