0ZRR0375FF1A
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0ZRR0375FF1A
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3.75
Duomenų lapai: 0ZRR0375FF1A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0ZRR0375FF1A specifikacijos
Dalies numeris 0ZRR0375FF1A Gamintojas Bel
Galimas kiekis 305192 pcs Duomenų lapas 0ZRR0375FF1A.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 24s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 1.122" Dia x 0.122" T (28.50mm x 3.10mm) Serija 0ZRR
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 80 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 30 mOhms
Reitingai - Pakuotė -
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 507-2433
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Spacing" 0.402" (10.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.319" (33.50mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 7.5A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 3.75A Patvirtinimai cURus, TUV, UL