0ZRE0012FF1C
BelBel
0ZRE0012FF1C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0ZRE0012FF1C
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 240V 120MA RADIAL
Duomenų lapai: 0ZRE0012FF1C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0ZRE0012FF1C specifikacijos
Dalies numeris 0ZRE0012FF1C Gamintojas Bel
apibūdinimas PTC RESET FUSE 240V 120MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 406970 pcs Duomenų lapas 0ZRE0012FF1C.pdf
Įtampa - maks 240V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 15s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.327" L x 0.150" W (8.30mm x 3.80mm) Serija 0ZRE
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 12 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 3 Ohms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 507-1350
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.201" (5.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.421" (10.70mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 240V 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 300mA Dabartinis - maks 2A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 120mA Patvirtinimai cURus, TUV