0RCY-60T050G
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0RCY-60T050G
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 60W
Duomenų lapai: 0RCY-60T050G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
0RCY-60T050G specifikacijos
Dalies numeris 0RCY-60T050G Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3353 pcs Duomenų lapas 0RCY-60T050G.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.9mm x 10.4mm)
Serija 0RCY-60T Galia (vatais) 60W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 8-DIP Module, 1/8 Brick
Kiti vardai 0RCY-60T050 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Efektyvumas 91% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 12A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 12A Valdymo funkcijos Enable, Active High