0ADKC2500-BE
BelBel
0ADKC2500-BE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0ADKC2500-BE
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 2.5A 600VAC/500VDC
Duomenų lapai: 0ADKC2500-BE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0ADKC2500-BE specifikacijos
Dalies numeris 0ADKC2500-BE Gamintojas Bel
apibūdinimas FUSE CERAMIC 2.5A 600VAC/500VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105509 pcs Duomenų lapas 0ADKC2500-BE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 0ADKC
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm Kiti vardai 0ADKC2500BE
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 12.5
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Dabartinis įvertinimas 2.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200A AC, 300A DC