0ADBC2500-BE
BelBel
0ADBC2500-BE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0ADBC2500-BE
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FUSE CERM 2.5A 1000VAC/VDC
Duomenų lapai: 0ADBC2500-BE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0ADBC2500-BE specifikacijos
Dalies numeris 0ADBC2500-BE Gamintojas Bel
apibūdinimas FUSE CERM 2.5A 1000VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40137 pcs Duomenų lapas 0ADBC2500-BE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1kV Įtampos įvertinimas - AC 1kV
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) Serija 0ADBC
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Kiti vardai 507-2182
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 4.5
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.088 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -