0ADAC0600-BE
BelBel
0ADAC0600-BE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0ADAC0600-BE
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FUSE CERM 0.6A 600VAC/VDC
Duomenų lapai: 0ADAC0600-BE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0ADAC0600-BE specifikacijos
Dalies numeris 0ADAC0600-BE Gamintojas Bel
apibūdinimas FUSE CERM 0.6A 600VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58661 pcs Duomenų lapas 0ADAC0600-BE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) Serija 0ADAC
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Kiti vardai 507-2201
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.072
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.035 Ohms
Dabartinis įvertinimas 600mA Spalva -