0697H0630-02
BelBel
0697H0630-02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0697H0630-02
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 100VDC
Duomenų lapai: 0697H0630-02.pdf
  • Pranešimas
0697H0630-02 specifikacijos
Dalies numeris 0697H0630-02 Gamintojas Bel
apibūdinimas FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 100VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 314601 pcs Duomenų lapas 0697H0630-02.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 350V
Dydis / Matmenys 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Serija 0697H
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Box Kiti vardai 507-1925-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1.5
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.19 Ohms
Dabartinis įvertinimas 630mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 65A DC Patvirtinimai cURus