0679H1000-01
BelBel
0679H1000-01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0679H1000-01
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 1A 350VAC 72VDC
Duomenų lapai: 0679H1000-01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0679H1000-01 specifikacijos
Dalies numeris 0679H1000-01 Gamintojas Bel
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 1A 350VAC 72VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 357326 pcs Duomenų lapas 0679H1000-01.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 72V Įtampos įvertinimas - AC 350V
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Serija 0679H
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2410 (6125 Metric) Kiti vardai 507-2026-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.54
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.009 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 100A DC Patvirtinimai cURus