BZX384B2V7-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX384B2V7-HE3-18
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323
Duomenų lapai: BZX384B2V7-HE3-18.pdf
  • Pranešimas
BZX384B2V7-HE3-18 specifikacijos
Dalies numeris BZX384B2V7-HE3-18 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1850759 pcs Duomenų lapas BZX384B2V7-HE3-18.pdf
Įtampa - izoliacija 100 Ohm Įtampa - suskirstymas SOD-323
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 200mW Polarizacija SC-76, SOD-323
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas BZX384B2V7-HE3-18 Varža (max) (zzt) 2.7V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
Diodų konfigūracija 20nA @ 1V apibūdinimas DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323