BZT52C47-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZT52C47-HE3-18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C47-HE3-18
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE ZENER 47V 410MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52C47-HE3-18.pdf
  • Pranešimas
BZT52C47-HE3-18 specifikacijos
Dalies numeris BZT52C47-HE3-18 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE ZENER 47V 410MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1919520 pcs Duomenų lapas BZT52C47-HE3-18.pdf
Įtampa - izoliacija 70 Ohm Įtampa - suskirstymas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 410mW Polarizacija SOD-123
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas BZT52C47-HE3-18 Varža (max) (zzt) 47V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 410mW ±5% Surface Mount SOD-123 ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
Diodų konfigūracija 100nA @ 35V apibūdinimas DIODE ZENER 47V 410MW SOD123