BZD27C39P-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZD27C39P-HE3-18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZD27C39P-HE3-18
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Duomenų lapai: BZD27C39P-HE3-18.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZD27C39P-HE3-18 specifikacijos
Dalies numeris BZD27C39P-HE3-18 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 423874 pcs Duomenų lapas BZD27C39P-HE3-18.pdf
Įtampa - izoliacija 40 Ohm Serija Automotive, AEC-Q101, BZD27C
Maitinimas - maks 800mW Polarizacija DO-219AB
Kiti vardai BZD27C39P-HE3-18GIDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas BZD27C39P-HE3-18
Varža (max) (zzt) 39V Išplėstas aprašymas Zener Diode 800mW Surface Mount
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Diodų konfigūracija 1µA @ 30V
apibūdinimas DIODE ZENER 800MW SMF DO219 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.2V @ 200mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZD27C39P RVG
BZD27C39P RVG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 39V 1W SUB SMA
Sandelyje: 470166 pcs
parsisiųsti: BZD27C39P RVG.pdf
RFQ
BZD27C39P-M-18
BZD27C39P-M-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Sandelyje: 660382 pcs
parsisiųsti: BZD27C39P-M-18.pdf
RFQ
BZD27C39PHM2G
BZD27C39PHM2G
parsisiųsti: BZD27C39PHM2G.pdf
BZD27C39P RTG
BZD27C39P RTG
parsisiųsti: BZD27C39P RTG.pdf
BZD27C39P RUG
BZD27C39P RUG