BZD27B36P-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZD27B36P-HE3-18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZD27B36P-HE3-18
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE ZENER 36V 0.8W DO-219AB
Duomenų lapai: BZD27B36P-HE3-18.pdf
  • Pranešimas
BZD27B36P-HE3-18 specifikacijos
Dalies numeris BZD27B36P-HE3-18 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE ZENER 36V 0.8W DO-219AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 668419 pcs Duomenų lapas BZD27B36P-HE3-18.pdf
Įtampa - izoliacija 40 Ohm Serija Automotive, AEC-Q101, BZD27B
Maitinimas - maks 800mW Polarizacija DO-219AB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas BZD27B36P-HE3-18 Varža (max) (zzt) 36V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 800mW Surface Mount ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Diodų konfigūracija 1µA @ 27V apibūdinimas DIODE ZENER 36V 0.8W DO-219AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.2V @ 200mA