BYM11-50-E3/96
Vishay Semiconductor Diodes Division
BYM11-50-E3/96 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BYM11-50-E3/96
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 50V 1A DO213AB
Duomenų lapai: 1.BYM11-50-E3/96.pdf2.BYM11-50-E3/96.pdf
  • Pranešimas
BYM11-50-E3/96 specifikacijos
Dalies numeris BYM11-50-E3/96 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE GEN PURP 50V 1A DO213AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 730620 pcs Duomenų lapas 1.BYM11-50-E3/96.pdf2.BYM11-50-E3/96.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1A
Įtampa - suskirstymas DO-213AB Serija SUPERECTIFIER®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F 15pF @ 4V, 1MHz Polarizacija DO-213AB, MELF (Glass)
Veikimo temperatūra - jungtis 150ns Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas BYM11-50-E3/96 Išplėstas aprašymas Diode Standard 50V 1A Surface Mount DO-213AB
Diodų konfigūracija 5µA @ 50V apibūdinimas DIODE GEN PURP 50V 1A DO213AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.3V @ 1A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 50V
Talpa @ Vr, F -65°C ~ 175°C