PS45L-R02BR10KN
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
PS45L-R02BR10KN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PS45L-R02BR10KN
Gamintojas / Gamintojas: BI Technologies / TT Electronics
Prekės aprašymas SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM
Duomenų lapai: PS45L-R02BR10KN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
260 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
PS45L-R02BR10KN specifikacijos
Dalies numeris PS45L-R02BR10KN Gamintojas BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65664 pcs Duomenų lapas PS45L-R02BR10KN.pdf
Kelionių diapazonas 45mm Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm) Serija PSxxL
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tray Kiti vardai 987-1403
PS45LR02BR10KN
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Faderio tipas Standard, LED Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.25W, 1/4W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type