72XWR20LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72XWR20LF
Gamintojas / Gamintojas: BI Technologies / TT Electronics
Prekės aprašymas TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Duomenų lapai: 72XWR20LF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
72XWR20LF specifikacijos
Dalies numeris 72XWR20LF Gamintojas BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99207 pcs Duomenų lapas 72XWR20LF.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.375" x 0.187" Face x 0.386" H (9.53mm x 4.75mm x 9.80mm)
Serija 72 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 20 Ohms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment