7246R2KL.25
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7246R2KL.25
Gamintojas / Gamintojas: BI Technologies / TT Electronics
Prekės aprašymas POTENTIOMETER
Duomenų lapai: 7246R2KL.25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
7246R2KL.25 specifikacijos
Dalies numeris 7246R2KL.25 Gamintojas BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas POTENTIOMETER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1355 pcs Duomenų lapas 7246R2KL.25.pdf
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius Solder Turret
Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C Taper Linear
Serija 7246 Rotacija 3600°
Atspari medžiaga Wirewound Atsparumas (omai) 2k
Galia (vatais) 2W Apsisukimų skaičius 10
Gaujų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 2k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Turret Įvorės sriegis 3/8-32
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Round Pavaros ilgis 0.811" (20.60mm)
Pavaros skersmuo 0.250" (6.35mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7246R50KL.25
7246R50KL.25
Gamintojai: BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas: POTENTIOMETER
Sandelyje: 1419 pcs
parsisiųsti: 7246R50KL.25.pdf
RFQ
7246R1KL.25
7246R1KL.25
apibūdinimas: POTENTIOMETER
Sandelyje: 1264 pcs
parsisiųsti: 7246R1KL.25.pdf
RFQ
7246R50L.25
7246R50L.25
parsisiųsti: 7246R50L.25.pdf
7246R10KL.25
7246R10KL.25
parsisiųsti: 7246R10KL.25.pdf
72470 BRWN METAL 1/2
72470 BRWN METAL 1/2"X150'
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
parsisiųsti:
7246R200L.25
7246R200L.25
parsisiųsti: 7246R200L.25.pdf
7246R5KL.25
7246R5KL.25
parsisiųsti: 7246R5KL.25.pdf
7246R25L.25
7246R25L.25
parsisiųsti: 7246R25L.25.pdf
7246R500L.25
7246R500L.25
parsisiųsti: 7246R500L.25.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: TOOL EXTRACT FOR TAB/RCPT .250
Sandelyje: 666 pcs
parsisiųsti:
7246R20KL.25
7246R20KL.25
parsisiųsti: 7246R20KL.25.pdf
7246R10L.25
7246R10L.25
parsisiųsti: 7246R10L.25.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus