66PR50KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 66PR50KLF
Gamintojas / Gamintojas: BI Technologies / TT Electronics
Prekės aprašymas TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Duomenų lapai: 66PR50KLF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
66PR50KLF specifikacijos
Dalies numeris 66PR50KLF Gamintojas BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47404 pcs Duomenų lapas 66PR50KLF.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Serija 66 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 50 kOhms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Apsisukimų skaičius 20 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment