64PR100KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 64PR100KLF
Gamintojas / Gamintojas: BI Technologies / TT Electronics
Prekės aprašymas TRIMMER 100KOHM 0.25W PC PIN TOP
Duomenų lapai: 64PR100KLF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
64PR100KLF specifikacijos
Dalies numeris 64PR100KLF Gamintojas BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas TRIMMER 100KOHM 0.25W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57633 pcs Duomenų lapas 64PR100KLF.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.250" x 0.250" Face x 0.175" H (6.35mm x 6.35mm x 4.45mm)
Serija 64 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 100 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Apsisukimų skaičius 12 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas 100 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment