45JR10KLFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 45JR10KLFTB
Gamintojas / Gamintojas: BI Technologies / TT Electronics
Prekės aprašymas TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Duomenų lapai: 45JR10KLFTB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
45JR10KLFTB specifikacijos
Dalies numeris 45JR10KLFTB Gamintojas BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37843 pcs Duomenų lapas 45JR10KLFTB.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.198" x 0.190" Face x 0.147" H (5.03mm x 4.83mm x 3.73mm)
Serija 45 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Apsisukimų skaičius 15 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
45JR20
45JR20
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.2 OHM 5W 5% AXIAL