44JR10LFT7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44JR10LFT7
Gamintojas / Gamintojas: BI Technologies / TT Electronics
Prekės aprašymas TRIMMER 10 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Duomenų lapai: 44JR10LFT7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
44JR10LFT7 specifikacijos
Dalies numeris 44JR10LFT7 Gamintojas BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas TRIMMER 10 OHM 0.25W GW SIDE ADJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51213 pcs Duomenų lapas 44JR10LFT7.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius Gull Wing
Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.198" x 0.190" Face x 0.147" H (5.03mm x 4.83mm x 3.73mm)
Serija 44 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 10 Ohms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Apsisukimų skaičius 9 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 10 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment