EB50-12-I2
B B BatteryB B Battery
EB50-12-I2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EB50-12-I2
Gamintojas / Gamintojas: B B Battery
Prekės aprašymas BATTERY LEAD ACID 12V 50AH
Duomenų lapai: EB50-12-I2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / netaikoma
Akcijų būklė 578 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
EB50-12-I2 specifikacijos
Dalies numeris EB50-12-I2 Gamintojas B B Battery
apibūdinimas BATTERY LEAD ACID 12V 50AH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / netaikoma
Galimas kiekis 578 pcs Duomenų lapas EB50-12-I2.pdf
Svoris 16300g Įtampa - Įvertinta 12V
Nutraukimo stilius Bolt, M6 Standartinis įkrovimo laikas -
Standartinis įkrovimo srovė - Dydis / Matmenys 7.81" L x 6.56" W x 6.79" H (198.5mm x 166.5mm x 172.5mm)
Pristatymo informacija - Serija EB
Kiti vardai 522-1028
EB5012I2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Išleidimo sparta 20Hr Išsamus aprašymas 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 50Ah
Talpa 50Ah Baterijos chemija Lead Acid (VRLA)
Baterijos elemento dydis -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TS621F-FL11E
TS621F-FL11E
Gamintojai: Seiko Instruments, Inc.
apibūdinimas: BATT LITH 1.5V 4.2MAH COIN 6.8MM
Sandelyje: 6049 pcs
parsisiųsti: TS621F-FL11E.pdf
RFQ
EB5
EB5
Gamintojai: Knowles Voltronics
apibūdinimas: CAP TRIMMER 250V VERT TH