EB20-12-B1
B B BatteryB B Battery
EB20-12-B1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EB20-12-B1
Gamintojas / Gamintojas: B B Battery
Prekės aprašymas BATTERY LEAD ACID 12V 20AH
Duomenų lapai: EB20-12-B1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
EB20-12-B1 specifikacijos
Dalies numeris EB20-12-B1 Gamintojas B B Battery
apibūdinimas BATTERY LEAD ACID 12V 20AH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / netaikoma
Galimas kiekis 1932 pcs Duomenų lapas EB20-12-B1.pdf
Svoris 6400g Įtampa - Įvertinta 12V
Nutraukimo stilius Nut and Bolt, M5 Standartinis įkrovimo laikas -
Standartinis įkrovimo srovė - Dydis / Matmenys 7.19" L x 3.05" W x 6.59" H (182.5mm x 77.5mm x 167.5mm)
Pristatymo informacija - Serija EB
Kiti vardai 522-1031
EB20-12
EB20-12-B1-ND
EB20-12-ND
EB2012B1
Q3792625
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Išleidimo sparta 20Hr Išsamus aprašymas 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 20Ah