26100-255-RC
AvenAven
26100-255-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 26100-255-RC
Gamintojas / Gamintojas: Aven
Prekės aprašymas REMOTE CONTROL CAMERA 720P
Duomenų lapai: 26100-255-RC.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
  • Pranešimas
26100-255-RC specifikacijos
Dalies numeris 26100-255-RC Gamintojas Aven
apibūdinimas REMOTE CONTROL CAMERA 720P "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 5903 pcs Duomenų lapas 26100-255-RC.pdf
Serija - Kiti vardai 243-1146
26100255RC
Priedų tipas Remote Control
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Aven
apibūdinimas: CAMERA 1280 X 720 HDMI
Sandelyje: 4666 pcs
parsisiųsti: 26100-255.pdf
RFQ
Gamintojai: Aven
apibūdinimas: IGAUGE VIDEO SOFTWARE
Sandelyje: 4855 pcs
parsisiųsti: 26100-405.pdf
RFQ
26100-253HD
26100-253HD
apibūdinimas: CAMERA 1920 X 1080 HDMI
Sandelyje: 78 pcs
parsisiųsti: 26100-253HD.pdf
26100-255-PWR
26100-255-PWR
apibūdinimas: POWER SUPPLY CAMERA 720P
parsisiųsti: 26100-255-PWR.pdf
26100-257SD
26100-257SD
apibūdinimas: VIDEO INSPECTION SYSTEM CMOS
Sandelyje: 76 pcs
parsisiųsti: 26100-257SD.pdf
apibūdinimas: CAMERA 1440 X 900 HDMI
Sandelyje: 42 pcs
apibūdinimas: CAMERA 1280 X 1024 VGA
apibūdinimas: EZ MEASURE SOFTWARE
parsisiųsti:
26100-255-CAB
26100-255-CAB
apibūdinimas: CABLE HDMI CAMERA 720P
parsisiųsti: 26100-255-CAB.pdf
apibūdinimas: SOFTWRE PC LINK FOR 26700-106
apibūdinimas: CONNECT ADAPT - WI-FI DIGITAL CA
parsisiųsti:
26100C
26100C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM
parsisiųsti: 26100C.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus