HLMP-NM31-R0000
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HLMP-NM31-R0000
Gamintojas / Gamintojas: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Prekės aprašymas LED GREEN CLEAR T-1 T/H
Duomenų lapai: 1.HLMP-NM31-R0000.pdf2.HLMP-NM31-R0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HLMP-NM31-R0000 specifikacijos
Dalies numeris HLMP-NM31-R0000 Gamintojas Avago Technologies (Broadcom Limited)
Galimas kiekis 115427 pcs Duomenų lapas 1.HLMP-NM31-R0000.pdf2.HLMP-NM31-R0000.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 520nm Bangos ilgis - dominuojantis 527nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.2V Žiūrėjimo kampas 30°
Tiekėjo prietaisų paketas T-1 Dydis / Matmenys -
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 516-3536
HLMP-NM31-R0000-ND
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Reitingas 1500mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1), 3.10mm
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 6.35mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Green 527nm LED Indication - Discrete 3.2V Radial Dabartinis testas 20mA