TE90A1502F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE90A1502F01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TE90A1502F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas ITE, SWITCHING EXTERNAL PSU, 90
Duomenų lapai: 1.TE90A1502F01.pdf2.TE90A1502F01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TE90A1502F01 specifikacijos
Dalies numeris TE90A1502F01 Gamintojas Ault / SL Power
Galimas kiekis 1533 pcs Duomenų lapas 1.TE90A1502F01.pdf2.TE90A1502F01.pdf
Įtampa - išvestis 15V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 6.02" L x 2.68" W x 1.36" H (153.0mm x 68.0mm x 34.5mm) Serija TE90 (90W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 90W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 150mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C14 Forma Desktop (Class I)
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 15V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6A Laido ilgis 45.3" (1.15m)